O NAS

DŁUGOLETNIE DOŚWIADCZENIE

WYKWALIFIKOWANI PRACOWNICY

WYSOKA PRECYZJA I SOLIDNOŚĆ

RÓŻNORODNE STYLE MEBLI

Firma Meble SABINPOL  funkcjonuje na polskim rynku od 1989r. Od tego czasu zdobyliśmy uznanie wielu klientów. W naszej firmie zatrudnieni są wyłącznie pracownicy mający duże doświadczenie poparte długoletnią praktyką. Specjalizujemy się w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości mebli w okleinach naturalnych z płyt laminowanych oraz z litego drewna. Oferujemy Państwu szeroki asortyment mebli stylowych klasycznych jak i  nowoczesnych. Wyposażamy salony, jadalnie, sypialnie, pokoje młodzieżowe według naszych projektów, bądź wzorów indywidualnych.

Wraz z rosnącymi potrzebami rynku uruchamiamy coraz to nowsze linie produkcyjne, pozwalające nam na usprawnianie pracy, podniesienie jakości, ciągłe rozszerzanie działalności, a także dystrybucję naszych wyrobów na rynek krajowy jak i zagraniczny. W naszych wyrobach znajdują zastosowanie wysokiej jakości akcesoria oraz półprodukty wielu renomowanych firm. W swoich produktach łączymy modę, tradycję i technologię, co sprawia że nasze meble dają klientowi poczucie luksusu i funkcjonalności. Dla wymagających nie wykluczamy możliwości zmiany wymiarów czy wzornictwa, gdyż naszym głównym celem jest sprostanie wymaganiom obecnych i przyszłych klientów.

Firma Meble SABINPOL  to doświadczenie, precyzja i solidność, jakość, styl i trwałość. Zapraszamy Państwa do nowo otwartego salonu meblowego który zlokalizowany jest przy naszym zakładzie produkcyjnym. Nasz asortyment można także zobaczyć  i zamówić na placach targowych  w następujących miastach:

  • Wtorek – Klimotów
  • Środa – Szczucin
  • Sobota- Szczucin
  • Niedziela – Zamość

Dzięki dobrze zorganizowanemu transportowi zapewniamy dostawę mebli do klienta .